O nás


Rekreační chata - Apartment Rataje

Chata se nachází v krásném a klidném prostředí povodí řeky Sázavy v těsném sousedství obce Rataje nad Sázavou. Areál a jeho poloha skýtá mnoho možností pro sportovní aktivity, turistiku a nebo jen pasivní odpočinek v klidném a krásném prostředí. Objekt lze bez obav využívat celoročně. Rekreační chata je vhodná pro 8 osob.

Vybavení objektu:

 • Vstup
  vstupní chodba je přechodová zóna určená k přezutí a odložení svršků. K tomuto zde naleznete prostorný botník s věšákem. Na opačné zdi za posuvnými dveřmi je technická místnost.
   
 • Kuchyň a přilehlá jídelna
  Prostor kuchyně je zřízen jako dvě samostatné kuchyňky kde mohou vařit dvě osoby v jednu dobu nezávisle na sobě. K vybavení patří dvě indukční sklokeramické varné desky, dva dřezy, dvě myčky na nádobí ,dvě lednice s mrazákem, z toho jedna americká chladnička s výrobníkem ledu. Dále zde naleznete el.troubu,mikr. troubu ale i drobné spotřebiče (např. toustovač, topinkovač, ruční mixer) Kuchyňská linka je vybavena pro 8 osob dostatečným množstvím varného nádobí pro plnohodnotné vaření a talířů pro stolování. Základní koření a suroviny k dochucení pokrmů jsou samozřejmostí.

  V prostorách jídelny je umístěn masivní dřevěný stůl a židle pro 8 osob, které se zde mohou stravovat s veškerým komfortem po celou dobu pobytu . V této místnosti je také televizor který můžete sledovat v době snídaně nebo jiného jídla a nebo pro případ pokud chcete shlédnout jiný pořad než zrovna sledují ostatní ve společenské místnosti.
   
 • Obývací pokoj/společenská místnost
  V obývací části je umístěna velká pohodlná sedačka s konferenčním stolkem oproti velké TV s domácím kinem a DVD. V druhé části je krb a dvě masivní křesla přímo vybízející ke klidnému rozjímání nad sklenkou něčeho dobrého.
   
 • Sociální zařízení
  Na konci chodby v lůžkové části jsou umístěna dvě jednotlivá WC .Dveřmi v pravo od nich vstoupíte do prostorné koupelny s třemi umyvadly a dvěma sprchovými kouty. Dostatek teplé vody je zajištěn velkým bojlerem a soustavou průtokových ohřívačů. V této místnosti je též pračka a sušička prádla. Pro případ potřeby je připraveno za poplatek 300kč balení pracích kapslí.
   
 • Pokoje
  Každý pokoj je standardně vybaven 2x lůžky , nočním stolkem a velkou prostornou šatní skříní . V objektu je také připravena dětská postýlka pro nejmenší.
   
 • Suterén
  V suterénu lze uskladnit 8 kol a naleznete tu základní vybavení k opravě či seřízení kol. Kola lze také umýt hadicí ve spodní části areálu. V suterénu také právě probíhá výstavba vinného sklepa a sauny.
   
 • Venkovní prostory
  Pro relaxaci na čerstvém vzduchu můžete využít dva prostory pro to určené a to v horní – přední části a zadní - spodní části. V přední – horní části je prostorná pergola s dvěma stoly pro 12 lidí, ohniště s posezením / dřevo je k dispozici/ a kamenný grill pro přípravu barbecue. V zadní - dolní části je velká travnatá plocha která lze využít k opalování a letním hrám. Součástí tohoto prostoru je dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a veží pro nejmenší, ale také venkovní bazén o průměru 4m s ohřevem vody. V zadní části budovy je vstup do vinného sklípku před kterým je stylové posezení odkud můžete sledovat u sklenky vína vaše ratolesti jak si hrají.
   
 • Objekt lze využít celoročně, ve všech prostorách jsou radiátory ústředního vytápění. Ve společenské místnosti a jídelně jsou ještě k tomu krbové vložky.
   
 • V celém objektu je WIFI připojení zdarma.
   
 • Parkování před budovou na vlastním parkovišti pro 4 vozy – hlídané kamerovým systémem.